Дознајте први за сите новости!

Set Top Box TV Star T2 517 HD USB 2.0 PVR дигитален терестријален DVB-T/DVB-T2 ТВ приемник
Set Top Box TV Star T2 517 HD USB 2.0 PVR дигитален терестријален DVB-T/DVB-T2 ТВ приемник

Set Top Box TV Star T2 517 HD USB 2.0 PVR дигитален терестријален DVB-T/DVB-T2 ТВ приемник


 
Прикажи ja достапностa на овој производ
Производот е достапен на следните локации
Редовна Цена: 1,299 Ден.
Бренд: TV STAR
Гаранција (Дена): 730
Шифра: 29809
Лагер:
* Подгрупа:
  
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
Set Top Box TV Star T2 517 HD USB 2.0 PVR дигитален терестријален DVB-T/DVB-T2 ТВ приемник, HDMI, Fully comply with DVB-T/T2 and MPEG-1/2/4 standards, QPSK, 16QAM, 64QAM/256QAM Demodulation, Support for DVB subtitles, has EPG and teletext function, PVR - record TV programs to USB stick, TS, AVI, JPEG and MKV support, Scart output, remote control
Платежни картички