Бренд: ONE FOR ALL
Краток опис: ONE FOR ALL SV9440, Thinnest Amplified indoor antenna, DVB-T/T2,
Достапност:
Шифра: 14673
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 444

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ONE FOR ALL SV9440, Thinnest Amplified indoor antenna, DVB-T/T2, 45dB Black and White
Напреден Филтер
Бренд ONE FOR ALL