Дознајте први за сите новости!

ONE FOR ALL SV9440
ONE FOR ALL SV9440

ONE FOR ALL SV9440


 
Прикажи ja достапностa на овој производ
Производот е достапен на следните локации
Редовна Цена: 1,599 Ден.
Бренд: ONE FOR ALL
Гаранција (Дена): 730
Шифра: 14673
Лагер:
  
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
ONE FOR ALL SV9440, Thinnest Amplified indoor antenna, DVB-T/T2, 45dB Black and White
Платежни картички