Дознајте први за сите новости!

ONE FOR ALL SV9540
ONE FOR ALL SV9540

ONE FOR ALL SV9540


 
Прикажи ja достапностa на овој производ
Производот е достапен на следните локации
Редовна Цена: 1,149 Ден.
Бренд: ONE FOR ALL
Гаранција (Дена): 730
Шифра: 14492
Лагер:
* Подгрупа:
  
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
ONE FOR ALL SV9540, Signal Amplifier, Amplify your TV/Radio signals 10x with 20dB, 4 way booster with variable gain of 20dB, black
Платежни картички