Дознајте први за сите новости!

ONE FOR ALL SV9453
ONE FOR ALL SV9453

ONE FOR ALL SV9453


 
Прикажи ja достапностa на овој производ
Производот е достапен на следните локации
Редовна Цена: 1,899 Ден.
Бренд: ONE FOR ALL
Гаранција (Дена): 730
Шифра: 14488
Лагер:
* Подгрупа:
  
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
ONE FOR ALL SV9453, HD 44dB Amplified Yagi outdoor antenna Global, HD Ready, DVB-T/T2 signals, UHF, range 0-50km, F-type male connector, IEC male connector, Horizontal and vertical polarization, Gain 9.5-15dB, 10m coaxial cable, Active noise filters / GSM block filter, Mountable to pole (roof), Waterproof Dustproof IP-55 class, Rotatable, Tiltable
Платежни картички