Дознајте први за сите новости!

ONE FOR ALL SV9335
ONE FOR ALL SV9335

ONE FOR ALL SV9335


 
Прикажи ja достапностa на овој производ
Производот е достапен на следните локации
Редовна Цена: 1,299 Ден.
Бренд: ONE FOR ALL
Гаранција (Дена): 730
Шифра: 14485
Лагер:
* Подгрупа:
  
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
ONE FOR ALL SV9335, 3D Full HD 42dB Amplified indoor antenna UHF/VHF Euro, DVB-T/T2, DAB/DAB+, HD Ready, Full HD, 3D, range 0-15km, VHF/UHF, IEC male connector, Horizontal and vertical polarization, Mains powered, Low energy consumption, Noise figure 3.5dB, Gain 42dB, 1.5m coaxial cable, 4G LTE block filter, with Active noise filters / GSM block filter, Rotatable, Patch technology
Платежни картички