Дознајте први за сите новости!

ONE FOR ALL SV9422
ONE FOR ALL SV9422

ONE FOR ALL SV9422


 
Прикажи ja достапностa на овој производ
Производот е достапен на следните локации
Редовна Цена: 799 Ден.
Бренд: ONE FOR ALL
Гаранција (Дена): 730
Шифра: 14481
Лагер:
* Подгрупа:
  
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
ONE FOR ALL SV9422, 38dB Flat Amplified UHF/VHF antenna Europe, DVB-T/T2, DAB/DAB+, HD Ready, range 0-15km, FM/VHF/UHF, IEC male connector, Horizontal and vertical polarization, Noise figure 3.5dB, Gain 36dB, 1.8m coaxial cable, with Active noise filters / GSM block filter, 4G blocker, Power on/off indicator (LED), Rotatable, Tiltable, Variable gain dial
Платежни картички