Qty

Icon Ask about this product
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
SONY XSFB1730.U, Car speakers, 17cm 3-Way Mega Bass Coaxial Speakers, 270W
Advanced Filter
Бренд SONY
Related Products