Бренд: AKAI
Краток опис: Akai Car Radio CD/MP3 ACA 3628UC, FM radio with RDS, USB, SD car
Достапност:
Шифра: 60145
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 411

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Akai Car Radio CD/MP3 ACA 3628UC, FM radio with RDS, USB, SD card reader, MP3, Flip out panel, Electronic antishock protection, 4x 25W, RCA Line out jack, AUX in
Напреден Филтер
Бренд Akai