Qty

Icon Ask about this product
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Akai Car Radio CD/MP3 ACA 3628UC, FM radio with RDS, USB, SD card reader, MP3, Flip out panel, Electronic antishock protection, 4x 25W, RCA Line out jack, AUX in
Advanced Filter
Бренд Akai
Related Products