Бренд: SONY
Краток опис: SONY BDPS4500B.EC1 AX-3D, 3D Smart Blu-ray player with super quc
Достапност:
Шифра: 29826
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 300

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
SONY BDPS4500B.EC1 AX-3D, 3D Smart Blu-ray player with super qucik start, Black color, 1x USB, 1x HDMI, Upscale 2D to 3D,Wide variety of streaming content like BBC iPlayer, YouTube,Neflix,Amazon and the Sony Entertainment Network, TV SideView for Smartphones and Tablets and DLNA certified, Triluminous Colour for a wider colour range
Напреден Филтер
Бренд SONY

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира