Дознајте први за сите новости!

PANASONIC DMP-BDT160EG
PANASONIC DMP-BDT160EG

PANASONIC DMP-BDT160EG


 
Прикажи ja достапностa на овој производ
Производот е достапен на следните локации
Редовна Цена: 5,999 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 250 Ден.
Клуб Акција: 5,499 Ден.
48 Рати Без Камата 125 Ден.
Бренд: Panasonic
Гаранција (Дена): 730
Шифра: 29520
Лагер:
* Подгрупа:
  
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
PANASONIC DMP-BDT160EG, Full HD 3D SMART Blu Ray player,silver/black, USB port, Dolby Digital / Dolby TrueHD, DTS-HD Master Audio Essential / DTS-HD High Resolution Audio, DLNA, external HDD recording, BD Live, HDMI, LAN port, WiFi ready
Платежни картички