Бренд: Panasonic
Краток опис: PANASONIC DMP-BDT160EG, Full HD 3D SMART Blu Ray player,silver/b
Достапност:
Шифра: 29520
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 153
Редовна Цена: 5,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

5,499 Ден.
24x КЛУБ РАТА 5,999 Ден. Ден.

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
PANASONIC DMP-BDT160EG, Full HD 3D SMART Blu Ray player,silver/black, USB port, Dolby Digital / Dolby TrueHD, DTS-HD Master Audio Essential / DTS-HD High Resolution Audio, DLNA, external HDD recording, BD Live, HDMI, LAN port, WiFi ready
Напреден Филтер
Бренд Panasonic

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира