-47%
SAMSUNG BD-F5500/EN, SMART 3D BLU-RAY & DVD player, Video decoding: MKV, Divx, MPEG4, WMV, JPEG, Audio decoding: MP3, WMA, AAC, Dolby Digital decoding, DTS Surround decoding, Dolby Digital Plus/True HD, Quick start mode, HDMI connection, LAN Ethernet, DLNA, USB port for watching video, External HDD support, Coaxial digital audio output, Slide out Disc Tray, Touch Key Control Buttons

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

SAMSUNG BD-F5500/EN

  • Бренд: Samsung
  • Краток опис: SAMSUNG BD-F5500/EN, SMART 3D BLU-RAY & DVD player, Video decodi
  • Шифра: 29507
    Гаранција: 720 дена
    Лагер:
  • Редовна Цена: 5,999 Ден.
  • АКЦИСКА ЦЕНА

  • 3,199 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 5,999 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.

Тагови: ТВ/Аудио/Видео, DVD/Blu Ray плеери