Бренд: Samsung
Краток опис: SAMSUNG BD-F5500/EN, SMART 3D BLU-RAY & DVD player, Video decodi
Достапност:
Шифра: 29507
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 491

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
SAMSUNG BD-F5500/EN, SMART 3D BLU-RAY & DVD player, Video decoding: MKV, Divx, MPEG4, WMV, JPEG, Audio decoding: MP3, WMA, AAC, Dolby Digital decoding, DTS Surround decoding, Dolby Digital Plus/True HD, Quick start mode, HDMI connection, LAN Ethernet, DLNA, USB port for watching video, External HDD support, Coaxial digital audio output, Slide out Disc Tray, Touch Key Control Buttons
Напреден Филтер
Бренд Samsung

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира