Бренд: SONY
Краток опис: SONY KD43XG7096BAEP, 43" (108cm) Smart 4K HDR UltraHD LED TV, Re
Достапност:
Шифра: 72755
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 0

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
SONY KD43XG7096BAEP, 43" (108cm) Smart 4K HDR UltraHD LED TV, Resolution 3840x2160, Motionflow XR 400 Hz, HDR10 HLG, TRILUMINOS, 4X-Reality PRO, Built in WiFi, Bluetooth, Screen mirroring, Youtube, Clear resolution enhancer, ClearAudio+ , Clear Phase, S-Force Front Surround, 2x10W speakers, USB HDD recording, Tuner DVB-T/T2/S/S2/C + analog, 3x HDMI 2.0, 3x USB 2.0, 1x analog audio out, 1x Ethernet R45, 1x AV Composite In, 1x Optical Audio Out, 1x 3,5 mm Audio Out, Vesa Support
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • smartphones
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • TV
  • grejni tela
  • Laptopi i drugo
  • Gaming Flaer Vol 2 2019