Бренд: LG
Краток опис: LG 32LK500, 32"(80cm) HD Ready LED TV, IPS panel, Resolution 136
Достапност:
Шифра: 72659
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 2

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
LG 32LK500, 32"(80cm) HD Ready LED TV, IPS panel, Resolution 1366х768, Picture Mastering Engine, Virtual Surround Sound, DVB-T/C, Built-In Games, 2xHDMI, 1xUSB, Scart, Cl
Напреден Филтер
SMART Не
Wifi Не
Резолуција HD
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • smartphones
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • TV
  • grejni tela
  • Gaming Flaer Vol 2 2019