Бренд: SONY
Краток опис: SONY KD55XG8096BAEP, 55" (140cm) Android 4K HDR UltraHD LED TV,
Достапност:
Шифра: 72543
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 453

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
SONY KD55XG8096BAEP, 55" (140cm) Android 4K HDR UltraHD LED TV, Resolution 3840x2160, Motionflow XR 400 Hz, HDR10 , TRILUMINOS, 4X-Reality PRO, Built in WiFi, Bluetooth, Google Assistant, Screen mirroring, Youtube, Clear resolution enhancer, ClearAudio+ , Clear Phase, S-Force Front Surround, 2x10W speakers, USB HDD recording, Tuner DVB-T/T2/S/S2/C + analog, 4x HDMI 2.0, 3x USB 2.0, 1x analog audio out, 1x Ethernet R45, 1x AV Composite In, 1x Optical Audio Out, 1x 3,5 mm Audio Out, Vesa Support
Можеби ќе Ве интересира