Бренд: SONY
Краток опис: SONY KD55XG8577SAEP, 55" (140cm) Android 4K HDR UltraHD LED TV,
Достапност:
Шифра: 72435
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 2

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
SONY KD55XG8577SAEP, 55" (140cm) Android 4K HDR UltraHD LED TV, Resolution 3840x2160, Motionflow XR 1000 Hz, TRILUMINOS display, HDR10, 4K HDR Processor X1, Built in WiFi, Bluetooth, Google Assistant, Screen mirroring, Youtube, Clear resolution enhancer, ClearAudio+ , Clear Phase, S-Force Front Surround, 2x10W speakers, USB HDD recording, Tuner DVB-T/T2/S/S2/C, 4x HDMI 2.0, 2x USB 2.0 & 1x USB 3.0, 1x analog audio out, 1x Ethernet R45, 1x AV Composite In, 1x Optical Audio Out, 1x 3,5 mm Audio Out, Vesa Support
Напреден Филтер
Оперативен систем Андроид
SMART Да
Wifi Да
Дијагонала 55'' (140cm)
Резолуција 4K UHD
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • smartphones
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • TV
  • grejni tela
  • Gaming Flaer Vol 2 2019