Бренд: Arielli
Краток опис: Arielli LED32DN4T2, 32" (82cm), LED TV, HD Ready Resolution 1366
Достапност:
Шифра: 72317
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 2483

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Arielli LED32DN4T2, 32" (82cm), LED TV, HD Ready Resolution 1366x768, Dynamic Contrast 3.000.000 : 1, Brightness: 400 cd/m2, DVB-T/T2/DVB-C, USB port with PVR (Power Video Recording), Timeshift, Coaxial out, Earphone out, CVBS Input x2, RF x1, VGA input (D-SUB) x1, HDMI x3, Component Input x2, Scart Input x1, CI+ Slot x1, Audio Support MP3,WMA,M4A,AAC, Video Support MKV,AVI,MP4,VOB, Photo Support JPEG, BMP,PNG, Four legs Stand
Можеби ќе Ве интересира