Бренд: ELEKTRA
Краток опис: ELEKTRA ЕТ-40ФХД18С-Т2 SMART, 40" (102cm) Android SMART LED TV,
Достапност:
Шифра: 72195
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 2243

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ELEKTRA ЕТ-40ФХД18С-Т2 SMART, 40" (102cm) Android SMART LED TV, integrated WiFi, FullHD, Resolution 1920x1080, High Dynamic Contrast, Brightness: 250 cd/m2, Processor Quad core Cortex A7 Dual Core 1.2GHz, 512 MB RAM, 4GB ROM, Operating system Android 4.4, system upgradable by u-disk or online, Wifi built in 802.11 b/g/n, Ethernet port RJ-45, DVB-T2/C, USB ports x 2 with PVR (Power Video Recording), Timeshift, Coaxial out, Earphone out,RJ45 x1, EARPHONE OUT х 1, SCART х 1, PC Audio In х 1, VGA х 1, COAXIAL х 1, HDMI x 3, USB x 2, MINI AV x 1, MINI YPBPR x 1, CI x 1, Speeakers 2 x 8W, Square Stand
Можеби ќе Ве интересира