Бренд: Philips
Краток опис: PHILIPS 32PFS5603, 32" (80cm) Ultra slim FullHD LED TV, Resoluti
Достапност:
Шифра: 71820
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 4

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
PHILIPS 32PFS5603, 32" (80cm) Ultra slim FullHD LED TV, Resolution 1920 x 1080, 200PPI, Pixel PlusHD, Modern white design, tuner DVB-T/C/S, Output power (RMS): 16W, Incredible Surround, Connections: 2 x HDMI, 1 x USB, 1 x Scart, 1 x Component In (Y/Pb/Pr), 1 x Composite In AV (Common Use for Component Y), 1 x Digital Audio Out (Optical), 1 x RF In (Terrestrial / Cable input), Satellite In, Headphone out, 1 x CI+ Card Slot,PC-In VGA, Portable Design, P/N: 32PFS5603/12
Напреден Филтер
3D Не
SMART Не
Wifi Не
Боја Бела
Дијагонала 32'' (82cm)
Резолуција HD
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • smartphones
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • TV
  • grejni tela
  • Gaming Flaer Vol 2 2019