Бренд: SONY
Краток опис: SONY BRAVIA KD75XF8596BAEP, 75" (190cm) Android 4K HDR UltraHD L
Достапност:
Шифра: 71603
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 0

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
SONY BRAVIA KD75XF8596BAEP, 75" (190cm) Android 4K HDR UltraHD LED TV, Resolution 3840x2160, Motionflow XR 1000 Hz, HDR10 , TRILUMINOS, 4X-Reality PRO, Built in WiFi, Bluetooth, Google Assistant, Screen mirroring, Youtube, Clear resolution enhancer, ClearAudio+ , Clear Phase, S-Force Front Surround, 2x10W speakers, USB HDD recording, Tuner DVB-T/T2/S/S2/C + analog, 4x HDMI 2.0, 2x USB 2.0 & 1x USB 3.0, 1x analog audio out, 1x Ethernet R45, 1x AV Composite In, 1x Optical Audio Out, 1x 3,5 mm Audio Out, Vesa Support, Black Chevron Stand
Напреден Филтер
Бренд Sony
Оперативен систем Андроид
3D Не
SMART Да
Wifi Да
Боја Црна
Дијагонала 75'' (191cm)
Резолуција 4K UHD
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • smartphones
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • TV
  • grejni tela
  • Laptopi i drugo
  • Gaming Flaer Vol 2 2019