Бренд: SONY
Краток опис: SONY BRAVIA KD43XF8577SAEP, 43" (108cm) Android 4K HDR UltraHD L
Достапност:
Шифра: 71592
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 1136

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
SONY BRAVIA KD43XF8577SAEP, 43" (108cm) Android 4K HDR UltraHD LED TV, Resolution 3840x2160, Motionflow XR 1000 Hz, HDR10 , TRILUMINOS, 4X-Reality PRO, Built in WiFi, Bluetooth, Google Assistant, Screen mirroring, Youtube, Clear resolution enhancer, ClearAudio+ , Clear Phase, S-Force Front Surround, 2x10W speakers, USB HDD recording, Tuner DVB-T/T2/S/S2/C + analog, 4x HDMI 2.0, 2x USB 2.0 & 1x USB 3.0, 1x analog audio out, 1x Ethernet R45, 1x AV Composite In, 1x Optical Audio Out, 1x 3,5 mm Audio Out, Vesa Support, Silver Chevron Stand
Напреден Филтер
Бренд Sony
3D Не
SMART Да
Wifi Да
Боја Сребрена - Алуминиум
Дијагонала 43'' (109cm)
Резолуција UHD
Можеби ќе Ве интересира