Бренд: LG
Краток опис: LG 32LV340C, 32"(80cm) HD Ready LED TV, Resolution 1366х768, Tri
Достапност:
Шифра: 71042
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 2

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
LG 32LV340C, 32"(80cm) HD Ready LED TV, Resolution 1366х768, Triple XD Engine, 200 PMI, DVB-T/C, Hotel mode, Picture Mastering Engine, Welcome Screen/Video, USB Cloning, Virtual Surround, HDMI, USB 2.0, RS-232C, Scart, Cl
Напреден Филтер
Бренд LG
3D Не
SMART Не
Wifi Да
Боја Црна
Дијагонала 32'' (82cm)
Резолуција HD
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • smartphones
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • TV
  • grejni tela
  • Laptopi i drugo
  • Gaming Flaer Vol 2 2019