Бренд: Telefunken
Краток опис: TELEFUNKEN 32HB5500, 32" (82cm) SMART LED TV, HD Ready, Resoluti
Достапност:
Шифра: 70781
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 2

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
TELEFUNKEN 32HB5500, 32" (82cm) SMART LED TV, HD Ready, Resolution 1366x768, 100Hz CMP, Contrast 5.000 : 1, DVB T/C MPEG4 HEVC (H.265), WI-FI, DLNA, NETFLIX, Surround sound, PVR, Hotel mode (Passive), HDMI x2, USB x1, Scart x1, VGA(PC in) x1, Ethernet RJ-45 x1, CI+ Slot, Digital Audio Output(Coaxial and Optic), PC Audio in, Slim bezel, Black color, Square stand
Напреден Филтер
Бренд Telefunken
3D Не
SMART Да
Wifi Да
Боја Црна
Дијагонала 32'' (82cm)
Резолуција HD
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • smartphones
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • TV
  • grejni tela
  • Laptopi i drugo
  • Gaming Flaer Vol 2 2019