Бренд: Arielli
Краток опис: Arielli LED43DN6T2 43" (109cm), LED TV, FullHD, Resolution 1920x
Достапност:
Шифра: 70190
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 5

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Arielli LED43DN6T2 43" (109cm), LED TV, FullHD, Resolution 1920x1080, Dynamic Contrast 3.000.000 : 1, Brightness: 400 cd/m2, DVB-T/DVB-C, USB port with PVR (Power Video Recording), Timeshift, Coaxial out, Earphone out, CVBS Input x1, RF x1, VGA input (D-SUB) x1, HDMI x2, Component Input x2, Scart Input x1, CI+ Slot x1, Speeakers 2 x 10W, Audio Support MP3,WMA,M4A,AAC, Video Support MKV,AVI,MP4,VOB, Photo Support JPEG, BMP,PNG, Square Stand
Напреден Филтер
3D Не
SMART Не
Wifi Не
Боја Црна
Дијагонала 43'' (109cm)
Резолуција FullHD
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • smartphones
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • TV
  • grejni tela
  • Gaming Flaer Vol 2 2019