Бренд: Arielli
Краток опис: Arielli LED32DN5T2 32" (82cm), LED TV, HD Ready, Resolution 1366
Достапност:
Шифра: 69641
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 3

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Arielli LED32DN5T2 32" (82cm), LED TV, HD Ready, Resolution 1366x768, Dynamic Contrast 3.000.000 : 1, Brightness: 400 cd/m2, DVB-T/T2/DVB-C, USB port with PVR (Power Video Recording), Timeshift, Coaxial out, Earphone out, CVBS Input x2, RF x1, VGA input (D-SUB) x1, HDMI x3, Component Input x2, Scart Input x1, CI+ Slot x1, Audio Support MP3,WMA,M4A,AAC, Video Support MKV,AVI,MP4,VOB, Photo Support JPEG, BMP,PNG, Four legs Stand
Напреден Филтер
Бренд Ариели
3D Не
SMART Не
Wifi Не
Боја Црна
Дијагонала 32'' (82cm)
Резолуција HD
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • smartphones
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • TV
  • grejni tela
  • Laptopi i drugo
  • Gaming Flaer Vol 2 2019