Бренд: Samsung
Краток опис: SAMSUNG 32J4100 32" (82cm), LED TV, Resolution 1.366 x 768, HD R
Достапност:
Шифра: 68134
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 2147

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
SAMSUNG 32J4100 32" (82cm), LED TV, Resolution 1.366 x 768, HD Ready, PQI 100, 100HZ CMR, tuner DVB-T/C and analogue tuner, Basic football mode, Speakers Total 20W(2 x 10W) RMS Dolby Digital Plus, DTS, Connections: 2 x HDMI, 1 x USB, 1 x Scart, 1 x Component In (Y/Pb/Pr), 1 x Composite In AV (Common Use for Component Y), 1 x Digital Audio Out (Optical), 1 x RF In (Terrestrial / Cable input), 1 x 3.5mm Headphone jack, 1 x CI+ Card Slot, Vesa Support, Square Stand, P/N: UE32J4100AWXXH
Напреден Филтер
Бренд Samsung
3D Не
SMART Не
Wifi Не
Боја Црна
Дијагонала 32'' (82cm)
Резолуција HD
Можеби ќе Ве интересира