Бренд: ST
Краток опис: ST-32NE4100, 32" (82cm) HD Ready LED TV, Superior Technology, DV
Достапност:
Шифра: 48003
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 3097

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ST-32NE4100, 32" (82cm) HD Ready LED TV, Superior Technology, DVB-T/DVB-C, USB port with PVR (Power Video Recording), Coaxial out, Earphone out, CVBS Input x1, RF x1, VGA input (D-SUB) x1, HDMI x2, Component Input x1, Scart Input x1, CI+ Slot x1
Можеби ќе Ве интересира