Бренд: ST
Краток опис: ST-40NE5100, 40" (102cm), Superior Technology, Full HD LED TV, D
Достапност:
Шифра: 47307
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 2727

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ST-40NE5100, 40" (102cm), Superior Technology, Full HD LED TV, DVB-T/DVB-C, USB port with PVR (Power Video Recording), Coaxial out, Earphone out, CVBS Input x1, RF x1, VGA input (D-SUB) x1, HDMI x2, Component Input x1, Scart Input x1, CI+ Slot x1,
Можеби ќе Ве интересира