Бренд: ST
Краток опис: ST-32NE4500, 32" (82cm) Android SMART HD Ready LED TV, Superior
Достапност:
Шифра: 47137
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 4022

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ST-32NE4500, 32" (82cm) Android SMART HD Ready LED TV, Superior Technology, DUAL CORE Processor Cortex A7 x2 core @1.3GHz, GPU Mali400MPx2 core, 1GB RAM, 8GB ROM, Operating system Android 4.4, system upgradable by u-disk or online, Wifi built in 802.11 b/g/n, Ethernet port RJ-45, DVB-T/DVB-C, USB port with PVR (Power Video Recording), Coaxial out, Earphone out, CVBS Input x1, RF x1, VGA input (D-SUB) x1, HDMI x2, Component Input x1, Scart Input x1, CI+ Slot x1
Можеби ќе Ве интересира