Бренд: Philips
Краток опис: PHILIPS 32PHS4503, 32" (82cm) Ultra Slim LED TV, Resolution 1.36
Достапност:
Шифра: 46805
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 2798

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
PHILIPS 32PHS4503, 32" (82cm) Ultra Slim LED TV, Resolution 1.366 x 768 HD Ready, Pixel Plus HD, 200PPI, tuner DVB-T/C/T2/T2-HD/S/S2, Speakers Total 10W RMS Dolby Digital Plus, DTS, Connections: 2 x HDMI, 1 x USB, 1 x Component In (Y/Pb/Pr), 1 x Composite In AV (Common Use for Component Y), 1 x Digital Audio Out (Optical), 2 x RF In (Terrestrial / Cable and Satellite input), 1 x 3.5mm Headphone jack, 1 x CI+ Card Slot
Напреден Филтер
Бренд Philips
3D Не
SMART Не
Wifi Не
Боја Црна
Дијагонала 32'' (82cm)
Резолуција HD
Можеби ќе Ве интересира