Бренд: ST
Краток опис: ST-43ME5500, 43" (109cm) Android SMART Full HD LED TV, Superior
Достапност:
Шифра: 46049
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 10

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ST-43ME5500, 43" (109cm) Android SMART Full HD LED TV, Superior Technology, integrated WiFi, Resolution 1920x1080, High Dynamic Contrast, Brightness: 400 cd/m2, Mstar MSD6A338, QUAD CORE, Processor Cortex A7 x2 core @1.3GHz, GPU Mali400MPx2 core, 1 GB RAM, 8GB ROM, Operating system Android 4.4.4, system upgradable by u-disk or online, Wifi built in 802.11 b/g/n, Ethernet port RJ-45, DVB-T/DVB-C, USB ports x 2 with PVR (Power Video Recording), Timeshift, Earphone out, CVBS Input, RF x1, VGA input (D-SUB), Coaxial out, HDMI x3, Component Input, Scart Input, CI+ Slot x1, Speeakers 2 x 8W, Audio Support MP3,WMA,M4A,AAC, Video Support MKV,AVI,MP4,VOB,MOV, Photo Support JPEG, BMP,PNG, Four legs Stand
Напреден Филтер
Бренд ST
3D Не
SMART Да
Wifi Да
Боја Црна
Дијагонала 43'' (109cm)
Резолуција FullHD
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • smartphones
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • TV
  • grejni tela
  • Laptopi i drugo
  • Gaming Flaer Vol 2 2019