Бренд: Samsung
Краток опис: SAMSUNG UE32M4002AKXXH, 32" (82cm) HD Ready LED TV, Resolution 1
Достапност:
Шифра: 46003
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 1829

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
SAMSUNG UE32M4002AKXXH, 32" (82cm) HD Ready LED TV, Resolution 1.366 x 768, PQI 100, tuner DVB-T2/C, Picture Engine: HyperReal, Mega Contrast, Wide Color Enhancer (Plus), Dolby Digital Plus, DTS codec , Connections: 2 x HDMI, 1 x USB, 1 x Component In (Y/Pb/Pr), 1 x CI+ Card Slot
Напреден Филтер
Бренд Samsung
3D Не
SMART Не
Wifi Не
Боја Црна
Дијагонала 32'' (82cm)
Резолуција HD
Можеби ќе Ве интересира