Бренд: ST
Краток опис: ST-32ME4500, 32" (82cm) Android SMART LED TV, Superior Technolog
Достапност:
Шифра: 45792
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 3860

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ST-32ME4500, 32" (82cm) Android SMART LED TV, Superior Technology, HD Ready Resolution 1366x768, Integrated WiFi, Dynamic Contrast 3.000.000 : 1, Brightness: 180 cd/m2, Mstar MSD6A338, QUAD CORE Processor Cortex A7 x2 core @1.3GHz, GPU Mali400MPx2 core, 1 GB RAM, 8GB ROM, Operating system Android, system upgradable by u-disk or online, Wifi built in 802.11 b/g/n, Ethernet port RJ-45, DVB-T/DVB-C, USB ports x 3 with PVR (Power Video Recording), Timeshift, Coaxial out, Earphone out, CVBS Input x1, RF x1, VGA input (D-SUB) x1, HDMI x3, Component Input x1, Scart Input x1, CI+ Slot x1, Speeakers 2 x 8W, Audio Support MP3,WMA,M4A,AAC, Video Support MKV,AVI,MP4,VOB, Photo Support JPEG, BMP,PNG, Four legs Stand
Напреден Филтер
Бренд ST
3D Не
SMART Да
Wifi Да
Боја Црна
Дијагонала 32'' (82cm)
Резолуција HD
Можеби ќе Ве интересира