Бренд: ST
Краток опис: ST-32ME4100, 32" (82cm) Superior Technology LED TV, HD Ready, Re
Достапност:
Шифра: 45789
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 5148

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ST-32ME4100, 32" (82cm) Superior Technology LED TV, HD Ready, Resolution 1366x768, High Dynamic Contrast, Brightness: 180 cd/m2, DVB-T/DVB-C, USB port with PVR (Power Video Recording), Timeshift, Coaxial out, Earphone out, CVBS Input x1, RF x1, VGA input (D-SUB) x1, HDMI x2, Component Input x1, Scart Input x1, CI Slot x1, Audio Support MP3,WMA,M4A,AAC, Video Support MKV,AVI,MP4,VOB, Photo Support JPEG, BMP,PNG, Four legs Stand
Напреден Филтер
Бренд ST
3D Не
SMART Не
Wifi Не
Боја Црна
Дијагонала 32'' (82cm)
Резолуција HD
Можеби ќе Ве интересира