Бренд: Telefunken
Краток опис: TELEFUNKEN 32HB4000, 32" (82cm) LED TV, HD Ready, 100Hz, Resolut
Достапност:
Шифра: 45530
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 4

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
TELEFUNKEN 32HB4000, 32" (82cm) LED TV, HD Ready, 100Hz, Resolution 1366x768, 100Hz CMP, Contrast 5.000 : 1, DVB T/C MPEG4, Surround sound, PVR, Hotel mode (Passive), HDMI x1, USB x1, SCART x1, VGA(PC in) x1, Headphone out, Digital audio out, CI+ Slot, Slim bezel, Black color, Square stand
Напреден Филтер
Бренд Telefunken
3D Не
SMART Не
Wifi Не
Боја Црна
Дијагонала 32'' (82cm)
Резолуција HD
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • smartphones
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • TV
  • grejni tela
  • Laptopi i drugo
  • Gaming Flaer Vol 2 2019