Бренд: ST
Краток опис: ST-42KL5500 42" (106cm), Superior Technology, Android SMART LED
Достапност:
Шифра: 44433
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 3813

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ST-42KL5500 42" (106cm), Superior Technology, Android SMART LED TV, integrated WiFi, FullHD, Resolution 1920x1080, Dynamic Contrast 3.000.000 : 1, Brightness: 400 cd/m2, Processor QUAD Core Cortex A5 1.5GHz, GPU 4xMail450, S506.PB801, 1GB RAM, 8GB ROM, Operating system Android, system upgradable by u-disk or online, Wifi built in 802.11 b/g/n, Ethernet port RJ-45, DVB-T/DVB-C, USB ports x 3 with PVR (Power Video Recording), Timeshift, Coaxial out, Earphone out, CVBS Input x1, RF x1, VGA input (D-SUB) x1, HDMI x2, Component Input x2, Scart Input x1, CI+ Slot x1, Speeakers 2 x 10W, Audio Support MP3,WMA,M4A,AAC, Video Support MKV,AVI,MP4,VOB, Photo Support JPEG, BMP,PNG, Four legs Stand
Напреден Филтер
Бренд ST
3D Не
SMART Да
Wifi Да
Боја Црна
Дијагонала 40'' (102cm)/42'' (107cm)
Резолуција FullHD
Можеби ќе Ве интересира