Бренд: ST
Краток опис: ST-43KL5500 43" (109cm), Superior Technology, Android SMART LED
Достапност:
Шифра: 44339
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 3930

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ST-43KL5500 43" (109cm), Superior Technology, Android SMART LED TV, integrated WiFi, FullHD, Resolution 1920x1080, Dynamic Contrast 3.000.000 : 1, Brightness: 400 cd/m2, Processor QUAD Core CortexA5 1.5GHz, GPU 4xMail450, S506.PB801, 1 GB RAM, 8GB ROM, Operating system Android, system upgradable by u-disk or online, Wifi built in 802.11 b/g/n, Ethernet port RJ-45, DVB-T/DVB-C, USB ports x 3 with PVR (Power Video Recording), Timeshift, Coaxial out, Earphone out, CVBS Input x1, RF x1, VGA input (D-SUB) x1, HDMI x2, Component Input x2, Scart Input x1, CI+ Slot x1, Speeakers 2 x 10W, Audio Support MP3,WMA,M4A,AAC, Video Support MKV,AVI,MP4,VOB, Photo Support JPEG, BMP,PNG, Four legs Stand
Напреден Филтер
Бренд ST
3D Не
SMART Да
Wifi Да
Боја Црна
Дијагонала 43'' (109cm)
Резолуција FullHD
Можеби ќе Ве интересира