Бренд: ST
Краток опис: ST-32KL4500 32" (82cm), Superior Technology, Android SMART LED T
Достапност:
Шифра: 69898
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 2222

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ST-32KL4500 32" (82cm), Superior Technology, Android SMART LED TV, integrated WiFi, HD Ready, Resolution 1366x768, Dynamic Contrast 3.000.000 : 1, Brightness: 400 cd/m2, Processor Amlogic S805 QUAD Core Cortex A5 1.5GHz, GPU 4xMail450, S506.PB801, 1GB RAM, 8GB ROM, Operating system Android, system upgradable by u-disk or online, Wifi built in 802.11 b/g/n, Ethernet port RJ-45, DVB-T/DVB-C, USB ports x 2 with PVR (Power Video Recording), Timeshift, Coaxial out, Earphone out, CVBS Input x2, RF x1, VGA input (D-SUB) x1, HDMI x3, Component Input x2, Scart Input x1, CI+ Slot x1, Audio Support MP3,WMA,M4A,AAC, Video Support MKV,AVI,MP4,VOB, Photo Support JPEG, BMP,PNG, Four legs Stand, ST 30-4R Box
Напреден Филтер
Бренд ST
3D Не
SMART Да
Wifi Да
Боја Црна
Дијагонала 32'' (82cm)
Резолуција HD