Бренд: Hitachi
Краток опис: HITACHI 32HB6T41 SMART LED TV, HD Ready, Resolution 1366x768, 40
Достапност:
Шифра: 69831
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 3305

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
HITACHI 32HB6T41 SMART LED TV, HD Ready, Resolution 1366x768, 400 BPI (The Best Picture Rate), Sound: 2x 6W with DTS HD, DVB-T/C/MPEG4, Wifi ready, Ethernet RJ-45, USB MPEG4 with PVR, DLNA 1.5, 3x HDMI, 1x SCART, 1x USB
Напреден Филтер
Бренд Hitachi
3D Не
SMART Да
Wifi Не
Боја Црна
Дијагонала 32'' (82cm)
Резолуција HD
Можеби ќе Ве интересира