Бренд: LG
Краток опис: LG 32LX300C, 32"(80cm) HD Ready Direct LED TV, Resolution 1366х7
Достапност:
Шифра: 69595
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 2500

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
LG 32LX300C, 32"(80cm) HD Ready Direct LED TV, Resolution 1366х768, Brightness 200cd/m2, Hotel Mode, DVB-T/C, 1xHDMI, 1xUSB, RS-232C, Cl, LAN RJ-45 Network port
Напреден Филтер
Бренд LG
3D Не
SMART Не
Wifi Не
Боја Сребрена - Алуминиум
Дијагонала 32'' (82cm)
Резолуција HD
Можеби ќе Ве интересира