Бренд: SONY
Краток опис: SONY KDL32WE615BAEP, 32" (80cm) SMART Ultra Slim Edge LED TV, Re
Достапност:
Шифра: 72756
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 5

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
SONY KDL32WE615BAEP, 32" (80cm) SMART Ultra Slim Edge LED TV, Resolution 1366x768, Motionflow XR 200 Hz, X-Reality PRO, HDR, Built in WiFi, Screen mirroring, Youtube, X-Protection PRO, Clear resolution enhancer, ClearAudio+ , Clear Phase, S-Force Front Surround, 2x5W speakers, USB HDD recording, Tuner DVB-T/C + analog, 2x HDMI, 2x USB, 1x analog audio out, 1x SCART, 1x Component in, 1x Composite in, 1x Headphone 3.5mm jack, 1x Optical out, 1x Ethernet LAN, 1x RF In, 1x Card Slot CI +, Vesa Support, Black U slate Stand
Напреден Филтер
SMART Да
Wifi Да
Дијагонала 32'' (82cm)
Резолуција HD
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • smartphones
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • TV
  • grejni tela
  • Gaming Flaer Vol 2 2019