Бренд: Blaupunkt
Краток опис: BLAUPUNKT IC 112, Car speakers, 10cm, 75W, 2 way coaxial speaker
Достапност:
Шифра: 60279
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Онлајн цената важи само за купување преку веб страната на Сетек се од техника.
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
BLAUPUNKT IC 112, Car speakers, 10cm, 75W, 2 way coaxial speakers, Tweeter with Neodynum magnet, Installation depth only 41,5 mm, Nominal impedance: 4 Ohm, Efficiency (2,83 V/1 m): 91 dB, Frequency response: 55 – 22.000 Hz
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • sda
  • bt
  • smartphones