-13%
ST-43NE6700, 43" (109cm) Android SMART FullHD LED TV, Superior Technology, DVB-T/DVB-C, CVTE 5510, DUAL CORE Processor Cortex A7 x2 core @1.3GHz, GPU Mali400MPx2 core, 1GB RAM, 8GB ROM, Operating system Android 7, system upgradable by u-disk or online, E-SHARE - share smartphone content to smart TV, Wifi built in 802.11 b/g/n, USB port with PVR (Power Video Recording), Coaxial out, Earphone out, CVBS Input x1, RF x1, VGA input (D-SUB) x1, HDMI x2, Component Input x1, Scart Input x1, CI+ Slot x1, Ethernet port RJ-45

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

ST-43NE6700

  • Бренд: ST
  • Краток опис: ST-43NE6700, 43" (109cm) Android SMART FullHD LED TV, Superior T
  • Шифра: 47480
    Гаранција: 720 дена
    Лагер:
  • Редовна Цена: 15,999 Ден.
  • АКЦИСКА ЦЕНА

  • 13,999 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 15,999 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.

Тагови: ТВ/Аудио/Видео, Телевизори, LED Телевизори