Бренд: MANTA
Краток опис: MANTA MA425 Bluetotoh Handsfree car kit, Installing od steering
Достапност:
Шифра: 43309
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 487

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
MANTA MA425 Bluetotoh Handsfree car kit, Installing od steering wheel, Mini USB chraging cable and car charger, Rechargeable Lithion ion battery 300mAh

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира