Бренд: SONY
Краток опис: SONY SRSXB12B.CE7, Portable Wireless Speaker with Bluetooth, NFC
Достапност:
Шифра: 30420
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 74

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
SONY SRSXB12B.CE7, Portable Wireless Speaker with Bluetooth, NFC, EXTRA BASS, Frequency response: 20Hz-20KHz, Extra Bass, USB charging, IP67 Waterproof Rating, 16hr battery life, Black
Можеби ќе Ве интересира