Бренд: SONY
Краток опис: SONY MHCM20D.CEL,Hi Power Home audio System with DVD player, USB
Достапност:
Шифра: 30378
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 525

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
SONY MHCM20D.CEL,Hi Power Home audio System with DVD player, USB, FM radio with RDS, S-FORCE FRONT SURROUND, remote controller, LCD display with clock, Powerful and compact sound system with DJ sound effects, Mega Bass technology, Karaoke function, Bluetooth with support for NFC or party function Chain, HDMI
Можеби ќе Ве интересира