Бренд: SONY
Краток опис: SONY SRSXB10W.CE7, Portable Wireless Speaker with Bluetooth, NFC
Достапност:
Шифра: 30297
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 335

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
SONY SRSXB10W.CE7, Portable Wireless Speaker with Bluetooth, NFC, Frequency response: 20Hz-20KHz, Extra Bass, USB charging, IPX5 Waterproof Rating, 16hr battery life, White
Напреден Филтер
Бренд SONY
Можеби ќе Ве интересира