Бренд: Telefunken
Краток опис: Minton MMP-7004 MP4 Multimedia player, 2.8" Touchscreen,4GB memo
Достапност:
Шифра: 29295
Гаранција (дена): 1830
Прегледи: 545

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Minton MMP-7004 MP4 Multimedia player, 2.8" Touchscreen,4GB memory, SD card slot, supported formats: MP3, MP4, AVI, WMA, JPG, TXT, Integrated FM radio, USB, Rechargeable battery
Можеби ќе Ве интересира