Бренд: 2Go
Краток опис: 2Go Displex Display polish in tube for all LCD Displays 792802
Достапност:
Шифра: 14299
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 316

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
2Go Displex Display polish in tube for all LCD Displays 792802
Напреден Филтер
Wifi Опционално
Можеби ќе Ве интересира