Бренд: Ritek
Краток опис: Ritek CD-R Printable, 52x, 700MB, 80mins, 50 pcs/bulk, 600 pcs/p
Достапност:
Шифра: 10513
Прегледи: 142
Редовна Цена:
11 Ден.
24x КЛУБ РАТА 11 Ден. Ден.

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Ritek CD-R Printable, 52x, 700MB, 80mins, 50 pcs/bulk, 600 pcs/per carton
Напреден Филтер
Бренд Ritek

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира