Бренд: SONY
Краток опис: SONY 10DPR47SP, 10x DVD+R 4.7GB Spindle (120min)
Достапност:
Шифра: 10483
Прегледи: 137
Редовна Цена:
250 Ден.
24x КЛУБ РАТА 250 Ден. Ден.

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
SONY 10DPR47SP, 10x DVD+R 4.7GB Spindle (120min)
Напреден Филтер
Бренд SONY

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира